Optymistyczne transformacje w stolicy małopolski

Wśród wielu miejscowości w kraju, miasto Kraków wyróżnia się nie tylko w obszarze sztuki i rozrywki, ale też na licznych innych obszarach. Staje się regionem przyjaznym do życia. Zmiany, jakie dokonały się w mieście w ostatnich okresach sprawiają, że Kraków rzeczywiście pnie się do przodu.

Korzystne transformacje w stolicy małopolski.
Co pozytywnego załatwiono w trakcie niedawnego czasu? Wielość udogodnień i nowości inwestycyjnych jest ogromna. Bardzo wsparły rząd w tym aspekcie dotacje EU, z których Kraków niemało korzysta. Dynamiczne akcje w obszarze pozyskiwania dotacji sprawiły, że gmina uzupełniła się o kolejne drogi, nowoczesne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, oraz ciekawe miejsca konferencyjno – sportowe.

Szerokie inwestycje są niewidoczne dla standardowego obywatela. Nie znaczy to natomiast, że nie zostały poczynione. Zazwyczaj pomijamy fakty, które nie są ściśle z nami związane. Statystycznemu obywatelowi Krakowa zdaje się, że w regionie za mało się wykonuje. Podczas gdy Kraków rozrasta się w każdym kierunku. Programy naprawcze w zakresie gospodarki odpadami, budowie i unowocześnianiu sieci kanalizacyjnej, budowa filtrów przeciw hałasowi to tylko niektóre zmiany, jakie pozwalają nam bezpieczniej oraz wygodniej żyć. Kraków rozwija się również pod kątem opcji rozrywkowych. Wartość miasta idzie w górę za pomocą takich obiektów jak: Kraków Arena czy rewitalizacja Huty. takie nowości zachęcają przyjezdnych do odwiedzin.
Zapoczątkowane za pomocą zarządu miasta akcje nie dotyczą tylko ścisłego centrum Krakowa, ale również są związane z pełnym regionem. W związku z tym zamiast użalać się tylko dostrzec zmiany w które obrodził Kraków. Jacek Majchrowski co zrobił . Następne miesiące – o ile będzie możliwość utrzymania szybkości zmian – pozwolą Krakowowi zostać wspaniałą stolicą małopolski.